Gdzie kupić?

Sprzęt do AirBadmintona to w większości standardowy sprzęt do badmintona. Zatem w rakiety, torby i inne akcesoria możemy zaopatrywać się w istniejących sklepach, posiadających ofertę badmintonową. Należy pamiętać by korzystać z oferty wiodących marek badmintonowych, które dają gwarancję jakości produktów.

W przypadku lotki AirShuttle sprawa jest nieco odmienna. Finalny produkt po wszelkich poprawkach został zaprezentowany przez BWF w marcu 2020 roku. W kwietniu 2020 roku BWF przedstawił partnera, firmę VICTOR jako pierwszego badmintonowego producenta oficjalnej lotki AirShuttle. Warto wiedzieć, iż proces produkcyjny z transportem wynosi od 3 do 4 miesięcy. Przez to każdy produkt, który pojawił lub pojawi się przed czerwcem 2020 roku może nie być wierny finalnej konstrukcji AirShtlle, zaprezentowanej i zatwierdzonej przez BWF w marcu 2020 roku. Co za tym idzie takie lotki mogą nie mieć tych samych właściwości co oficjalna lotka AirShuttle.

Siatki i słupki to również standardowa oferta wiodących producentów badmintonowych. Trwają prace nad lekką, rozkładaną i prostą konstrukcją siatki wolnostojącej o szerokości 6 m, która po złożeniu zmieści się w torbie – premiera już wkrótce!

Linie do AirBadmintona to nowy produkt, jako iż wymiary boiska są również premierowe. Linie w ofercie firmy VICTOR pojawią się również wraz z dostawą lotek AirShuttle.

Cały potrzebny sprzęt do AirBadmintona znajdziecie w sklepie firmy VICTOR POLSKA.